Něco  málo o nás..

Naše malé divadlo má pouze dvě herečky. Jsme ze Skutče a Pardubic. Svou divadelní činností předáváme dětem radost i poučení, což je obohacením nás samých i těch, kterým jsme vstoupili do života. Obě dvě se divadlu a muzice plně věnujeme. Naše divadélko U DVOU SLUNCÍ vzniklo v dobré víře a úmyslu předat dětem to nejcenější- LIDSKOST

 
 
 
 

Členky

Šárka Vavřinková                                                                                                                                               Vystudovala obor brusič skla ve Světlé nad Sázavou. Hrála v ochotnickém souboru ve Světlé nad Sázavou ,převážně pohádky. Postupem času  působila také v Hlineckém ochotnickém divadle například v pohádce  Hrátky s čertem. Miluje hudbu, které se věnuje od 12 let. Svým třem dcerám předala lásku k muzice i umění. Nyní působí v kapele Czech a kapele Černobílá. Svou práci v divadle pro děti bere jako smysluplné poslání. Děti jsou naše budoucnost. 

 

Aneta Vavřinková                                                                                                                                       Vystudovala obchodní akamedii v Chotěboři, kde  hrála ve školním ochotnickém souboru. Poté začala studovat na Univerzitě v Pardubicích. Studium přerušila a odjela jako au pair  do Švýcarska. Nyní působí v Chrudimském ochotnickém spolku Jana Štěpánka v divadleních inscenacích Amant a Velká doktorská pohádka. Vystupuje na akcích, kde se sama doprovází na kytaru a také působí v kapelách Mazzec, Czech a Černobílá. Je umělecky založená  předávat dětem radost i poučení bere také jako smysluplnou práci a poslání.