Důležité! :)

 
 
 


Milé paní učitelky :)

Každý den se před začátkem divadla snažíme s dětmi povídat o tom jak se na divadle lidé chovají.

Téměř každý den se k velkému smutku setkáváme s tím, že děti chápou jak důležité je nevyrušovat na divale, ale paní učitelky bohužel tento důležitý poznatek nerespektují.

Téměř denně se setkáváme s tím, že paní učitelky nám do představení (velmi často již do povídaní si s dětmi o chování na divadle) mluví/ povídají si.

Plně chápeme, že je potřeba řešit organizační věci, také to, že práce s dětmi je velmi náročná ( kor v této době), a že se hodí aspoň těch 40 minut na divadle, kdy nemusíte plnou pozornost věnovat dětem.

Ale moc Vás prosíme  - RESPEKTUJTE NAŠI PRÁCI  a pokud si máte potřebu povídat, nebo něco důležitého řešit, odejděte prosím někam jinam, tak, abyste nerušily děti, ani nás jako herce.

Tato situace je velmi nepřijemná, je těžké chtít po dětech nějaká pravidla a jejich pozornost, když se za nimi paní učitelky oddávají diskuzi :).

Pokud máte velmi malé děti, které pláčou, nebo neposedí ani pár minut, než divadlo vůbec začne - prosíme vezmě te si je k sobě, nebo si sedněte alepoň k nim, aby jsme místo vykonávání divadla, nemuseli stále řešit, že děti z první řady skáčou panáka, zatím co paní učitelka vzadu pije kávu a povídá si s ostatními učitelkami :) 

Máme svoji práci velmi rádi, ale tento problém řešíme neustále :)

Sice jsme přijeli jako divadlo k vám, ale měla by pro nás platit stejná pravidla, jako v divadle kamenném :)

Děkujeme! :)